- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
xxCxxDREx Drawing.pdfHtml -datablad
xxCxxDREx Drawing.pdfMiljöinformation
Sullins Connector Solutions REACH.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $4.704 | $4.70 |
GEC26DREN tekniska specifikationer
Sullins Connector Solutions - GEC26DREN Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions - GEC26DREN
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Uppsägning | Solder Eyelet(s) |
| Serier | - |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 26 |
| Antal positioner | 52 |
| Monteringstyp | Free Hanging (In-Line) |
| Material - Isolering | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | - |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Full Bellows |
| Kontaktmaterial | Phosphor Bronze |
| Kontakt Slutför tjocklek | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Slutför | Tin |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.062" (1.57mm) |
| Basproduktnummer | GEC26 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions GEC26DREN.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | GEC26DREN-S734 | GEC26DREN-S93 | GEC26DREN-S13 | GEC26DREH |
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Kontaktmaterial | - | - | - | - |
| Kontakt typ | - | - | - | - |
| Korttjocklek | - | - | - | - |
| Kön | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Antal positioner / Bay / Row | - | - | - | - |
| Läsa upp | - | - | - | - |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kort typ | - | - | - | - |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Fläns Feature | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek | - | - | - | - |
| Material - Isolering | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Ladda ner GEC26DREN PDF -datablad och Sullins Connector Solutions -dokumentation för GEC26DREN - Sullins Connector Solutions.
GEC26DREN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRES-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRES-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRTF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRES-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRTFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DRESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREF-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
GEC26DREHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.