- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfMiljöinformation
Sullins Connector Solutions REACH.pdfPXC01SFAN tekniska specifikationer
Sullins Connector Solutions - PXC01SFAN Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions - PXC01SFAN
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Spänningsvärde | - |
| Uppsägning | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| omgivande | Unshrouded |
| Serier | - |
| Row Spacing - Parning | - |
| Pitch - Parning | - |
| Paket | Bulk |
| Total kontaktlängd | 0.538' (13.67mm) |
| Driftstemperatur | - |
| Antal rader | 1 |
| Antal positioner laddade | All |
| Antal positioner | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Isoleringsmaterial | Thermoplastic, Polyester |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Isolationshöjd | 0.100' (2.54mm) |
| Isoleringsfärg | Black |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | - |
| Fästningstyp | Push-Pull |
| Current Rating (AMPS) | 3A |
| Kontakt typ | Male Pin |
| Kontakta Form | Square |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakta Längd - Post | 0.120' (3.05mm) |
| Kontakta Längd - Parning | 0.318' (8.08mm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish - Post | Tin |
| Kontakt Avsluta - Parning | Gold |
| Connector Type | Header |
| Basproduktnummer | PXC01 |
| tillämpningar | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions PXC01SFAN.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | PXC01SBAN | PXC02SFAN | PXC01SFBN | PXC01SAAN |
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Isolationshöjd | - | - | - | - |
| Kontakta Längd - Post | - | - | - | - |
| Kontakta Form | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | - | - | - | - |
| Pitch - Parning | - | - | - | - |
| Kontakta Längd - Parning | - | - | - | - |
| Kontakt typ | - | - | - | - |
| Connector Type | - | - | - | - |
| Row Spacing - Parning | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Antal rader | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Fästningstyp | - | - | - | - |
| Mated Stacking Heights | - | - | - | - |
| Total kontaktlängd | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Kontakt Avsluta - Parning | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| omgivande | - | - | - | - |
| Stil | - | - | - | - |
| Kontaktmaterial | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - Post | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Material Brännbarhetsbedömning | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Isoleringsfärg | - | - | - | - |
| Antal positioner laddade | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | - | - | - | - |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Isoleringsmaterial | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Ladda ner PXC01SFAN PDF -datablad och Sullins Connector Solutions -dokumentation för PXC01SFAN - Sullins Connector Solutions.
PXC.M0.8GG.NRLEMOCONN RCPT FMALE 8POS GOLD SOLDER
PXC.M0.2GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 2POS GOLD SOLDER
PXC.M0.5GG.NJLEMOCONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
PXC.M0.8GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 8POS GOLD SOLDER
PXC.M0.5GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
PXC.M0.4GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDERDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.