- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
.125 Female Card Edge Datasheet.pdfMiljöinformation
Sullins Connector Solutions REACH.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $11.12 | $11.12 |
RBA35DTKN-S288 tekniska specifikationer
Sullins Connector Solutions - RBA35DTKN-S288 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions - RBA35DTKN-S288
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | - |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.125" (3.18mm) |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 35 |
| Antal positioner | 70 |
| Monteringstyp | Board Edge, Straddle Mount |
| Material - Isolering | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | - |
| Funktioner | Card Extender |
| Kontakt typ | Loop Bellows |
| Kontaktmaterial | Phosphor Bronze |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Green |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.062" (1.57mm) |
| Basproduktnummer | RBA35 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions RBA35DTKN-S288.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | RBA35DTKH-S288 | RBA35DTKI-S288 | RBA35DTKD-S288 | RBA35DTKT-S288 |
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Korttjocklek | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Kön | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Slutför tjocklek | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Antal positioner / Bay / Row | - | - | - | - |
| Kontaktmaterial | - | - | - | - |
| Kontakt typ | - | - | - | - |
| Läsa upp | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Material - Isolering | - | - | - | - |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Kort typ | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Fläns Feature | - | - | - | - |
Ladda ner RBA35DTKN-S288 PDF -datablad och Sullins Connector Solutions -dokumentation för RBA35DTKN-S288 - Sullins Connector Solutions.
RBA35DTKH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTBTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125
RBA35DTKDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.