- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datablad
TB Series.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.548 | $0.55 |
| 200+ | $0.219 | $43.80 |
| 500+ | $0.212 | $106.00 |
| 1000+ | $0.208 | $208.00 |
TB47/25M2TR tekniska specifikationer
Nemco - TB47/25M2TR Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Nemco - TB47/25M2TR
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Nemco |
| Spänningsvärde | 25 V |
| Typ | Conformal Coated |
| Tolerans | ±20% |
| Storlek / Dimension | 0.354" Dia (9.00mm) |
| Serier | TB |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | Radial, Disc |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Tillverkarens storlekskod | M |
| Livstid @ Temp. | - |
| Spridning av bly | 0.200" (5.08mm) |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.571" (14.50mm) |
| Funktioner | General Purpose |
| Felaktighet | - |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 1Ohm @ 100kHz |
| Kapacitans | 47 µF |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Nemco TB47/25M2TR.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | TB47/25M2TR | TB4MB | TB400-1200 | TB4246E18W |
| Tillverkare | Nemco | Switchcraft Inc. | Eaton - Bussmann Electrical Division | L3 Narda-MITEQ |
| Livstid @ Temp. | - | - | - | - |
| Spridning av bly | 0.200" (5.08mm) | - | - | - |
| Felaktighet | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | Radial, Disc | - | - | - |
| Storlek / Dimension | 0.354" Dia (9.00mm) | - | - | - |
| Tillverkarens storlekskod | M | - | - | - |
| Tolerans | ±20% | - | - | - |
| Paket | Bulk | Bulk | Bulk | Box |
| betyg | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 85°C | -40°C ~ 130°C | - |
| Typ | Conformal Coated | - | - | - |
| Spänningsvärde | 25 V | - | - | - |
| Kapacitans | 47 µF | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.571" (14.50mm) | - | - | - |
| Funktioner | General Purpose | Ground | Flange | - |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 1Ohm @ 100kHz | - | - | - |
| Monteringstyp | Through Hole | Panel Mount | Chassis, Panel | - |
| Serier | TB | Tini Q-G® TB | Magnum® TB400 | - |
Ladda ner TB47/25M2TR PDF -datablad och Nemco -dokumentation för TB47/25M2TR - Nemco.
TB4647B29Y-DL3 Narda-MITEQTRIPLE BALANCED MIXER
TB4000HLLITEON
TB4246E18WL3 Narda-MITEQTRIPLE BALANCED MIXER
TB4055E17WL3 Narda-MITEQTRIPLE BALANCED MIXER
TB4346C20AAL3 Narda-MITEQTRIPLE BALANCED MIXER
TB4647B29Y-UL3 Narda-MITEQTRIPLE BALANCED MIXER
TB400-10STEaton - Bussmann Electrical DivisionTERMINAL BLOCK
TB400-10BEaton - Bussmann Electrical DivisionBARRIER BLOCK
TB400-12STEaton - Bussmann Electrical DivisionTB400 BARRIER BLOCK
TB400-1200Eaton - Bussmann Electrical DivisionBARRIER BLOCK
TB400-11Eaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRP 11CIRC 0.687"
TB451616U600LIPERS
TB400-12BEaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRP 12CIRC 0.687"
TB400-12Eaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRP 12CIRC 0.687"Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.