- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
P4SMA6.8(A) - P4SMA200(A).pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.106 | $0.11 |
P4SMA30AHR3G tekniska specifikationer
TSC (Taiwan Semiconductor) - P4SMA30AHR3G Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som TSC (Taiwan Semiconductor) - P4SMA30AHR3G
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Taiwan Semiconductor |
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | 25.6V |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | 41.4V |
| Spänning - Uppdelning (Min) | 28.5V |
| Envärdiga kanaler | 1 |
| Typ | Zener |
| Leverantörs Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Serier | Automotive, AEC-Q101, P4SMA |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | DO-214AC, SMA |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid | 19 Weeks |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 10A |
| Kapacitans @ Frekvens | - |
| tillämpningar | Automotive |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som TSC (Taiwan Semiconductor) P4SMA30AHR3G.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | P4SMA30AHM3_A/H | P4SMA30AHM3/I | P4SMA30AHE3/61 | P4SMA30AHM3_A/I |
| Tillverkare | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Spänning - Uppdelning (Min) | - | - | - | - |
| Ledningsfri status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Tillverkarens normala ledtid | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kapacitans @ Frekvens | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Envärdiga kanaler | - | - | - | - |
| Förpackning | - | - | - | - |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serier | - | - | - | - |
Ladda ner P4SMA30AHR3G PDF -datablad och TSC (Taiwan Semiconductor) -dokumentation för P4SMA30AHR3G - TSC (Taiwan Semiconductor).
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.