- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -montering/ursprung
2.73KHz.pdfPCN -förpackning
2.73KHz.pdfMiljöinformation
Zilog RoHS.pdfZ8937320VSG tekniska specifikationer
Zilog - Z8937320VSG Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Zilog - Z8937320VSG
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Zilog / Littelfuse |
| Spänning - I / O | 5.00V |
| Spänning - kärna | 5.00V |
| Typ | Fixed Point |
| Leverantörs Device Package | 68-PLCC |
| Serier | Z893x3 |
| Förpackning / Fodral | 68-LCC (J-Lead) |
| Paket | Tube |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-Chip RAM | 1kB |
| Icke-flyktigt minne | OTP (16kB) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | SPI, 3-Wire Serial |
| Klockfrekvens | 20MHz |
| Basproduktnummer | Z8937320 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Zilog Z8937320VSG.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | Z8937320VSGR565C | Z8937320VSGR565CTR | Z8937320VSC | Z8937320FSG |
| Tillverkare | Zilog | Zilog | Zilog | Zilog |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Ladda ner Z8937320VSG PDF -datablad och Zilog -dokumentation för Z8937320VSG - Zilog.
Z8939120VSCZilog / Littelfuse
Z89C6501ZEMZilogZ89C65 Z8/DSP EMULATOR
Z8937302ZACZilogPROGRAMMING ADAPTER
Z89C6700ZEMZilogZ89C67 Z8/DSP EMULATOR
Z8937300ZACZilogZ89373 ACCESSORY KIT
Z8937320VSGR565CZilogIC MCU 8BIT 68PLCC
Z8937320FSGZilogDSP 20MHZ 80QFP
Z8937320ASCZilogIC 20MHZ DSP OTP 64-VQFP
Z8937320VSGR565CTRZilogIC MCU 8BIT 68PLCC
Z8937320ASC00TRZilogIC DSP OTP 8K 64VQFP
Z8937320ASGZilogIC 20MHZ DSP OTP 64-VQFPDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.