- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $187.78 | $187.78 |
| 198+ | $74.93 | $14,836.14 |
| 498+ | $72.42 | $36,065.16 |
| 1002+ | $71.18 | $71,322.36 |
VMS-550C-24 tekniska specifikationer
CUI Inc. - VMS-550C-24 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som CUI Inc. - VMS-550C-24
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | CUI Inc. |
| Spänning - utgång 6 | - |
| Spänning - utgång 5 | - |
| Spänning - utgång 4 | - |
| Spänning - utgång 3 | - |
| Spänning - utgång 2 | - |
| Spänning - utgång 1 | 24V |
| Spänning - Isolering | 4 kV |
| Spänning - ingång | 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC |
| Typ | Open Frame |
| Standardnummer | 60335-1; 60601-1 |
| Storlek / Dimension | 5.00" L x 3.00" W x 1.59" H (127.0mm x 76.2mm x 40.5mm) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Serier | VMS-550C (550W) |
| Effekt (Watt) | 550W |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Antal utgångar | 1 |
| Monteringstyp | Chassis Mount |
| Minsta belastning krävs | - |
| Funktioner | Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Effektivitet | 93% |
| Ström - Output 1 | 22.9 A |
| Godkännandebyrå | CE, cURus, UKCA |
| tillämpningar | ITE (Commercial), Medical |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som CUI Inc. VMS-550C-24.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | VMS-550C-24-CNF | VMS-550C-24-CFS | VMS-550C-12-CFS | VMS-550C-48 |
| Tillverkare | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Ström - Output 1 | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 2 | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 1 | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 4 | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Spänning - ingång | - | - | - | - |
| Effekt (Watt) | - | - | - | - |
| Effektivitet | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spänning - utgång 3 | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Minsta belastning krävs | - | - | - | - |
| Godkännandebyrå | - | - | - | - |
| Antal utgångar | - | - | - | - |
| Spänning - Isolering | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 5 | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 6 | - | - | - | - |
| Standardnummer | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.