- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Html -datablad
2333.2 Datasheet.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $15.243 | $15.24 |
| 200+ | $6.082 | $1,216.40 |
| 500+ | $5.879 | $2,939.50 |
| 1000+ | $5.779 | $5,779.00 |
2333.2 tekniska specifikationer
Conta-Clip, Inc. - 2333.2 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Conta-Clip, Inc. - 2333.2
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Conta-Clip |
| Wire Gauge eller Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Wire Gauge eller Range - AWG | 10-22 AWG |
| Spänning - UL | 300 V |
| Spänning - IEC | 400 V |
| Typ | Middle |
| Avslutningsstil | Screw |
| Terminal - Bredd | - |
| Stripping Längd | 9mm |
| Serier | BKA |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal positioner | 2 |
| Antal nivåer | 1 |
| Monteringstyp | Direct Mount |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-2 |
| Material - Isolering | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Längd | 2.484" (63.10mm) |
| Bostadsfärg | Beige |
| Höjd (Max) | 0.906" (23.00mm) |
| Funktioner | - |
| Nuvarande - UL | 30 A |
| Nuvarande - IEC | 32 A |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Överensstämmer med RoHS |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Conta-Clip, Inc. 2333.2.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 2333.2 | 2333-6111-TG | 2333104-1 | 2333-3-00-80-00-00-07-0 |
| Tillverkare | Conta-Clip, Inc. | 3M | TE Connectivity AMP Connectors | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Funktioner | - | - | Connector Position Assurance (CPA) | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C | -55°C ~ 105°C | - | - |
| Spänning - IEC | 400 V | - | - | - |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-2 | UL94 V-0 | - | - |
| Nuvarande - UL | 30 A | - | - | - |
| Stripping Längd | 9mm | - | - | - |
| Paket | Box | Bulk | Bulk | Bulk |
| Spänning - UL | 300 V | - | - | - |
| Wire Gauge eller Range - mm² | 0.2-4mm² | - | - | - |
| Wire Gauge eller Range - AWG | 10-22 AWG | - | - | - |
| Material - Isolering | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | - | - | - |
| Bostadsfärg | Beige | - | - | - |
| Terminal - Bredd | - | - | - | - |
| Serier | BKA | 2300 | NanoMQS | 2333 |
| Höjd (Max) | 0.906" (23.00mm) | - | - | - |
| Antal nivåer | 1 | - | - | - |
| Nuvarande - IEC | 32 A | - | - | - |
| Avslutningsstil | Screw | - | - | - |
| Monteringstyp | Direct Mount | Through Hole | Free Hanging (In-Line) | Through Hole |
| Typ | Middle | - | - | - |
| Antal positioner | 2 | 33 | 4 | - |
| Längd | 2.484" (63.10mm) | - | - | - |
Ladda ner 2333.2 PDF -datablad och Conta-Clip, Inc. -dokumentation för 2333.2 - Conta-Clip, Inc..
2333-3-00-01-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
2333-2-00-80-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SNG
2333799-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FML 168POS 0.024
2333105-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 5POS 1.80MM
2333-3-00-50-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
2333-3-00-44-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
2333104-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 4POS 1.80MM
2333103-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 3POS 1.80MM
2333102-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 2POS 1.80MM
23337-00Honeywell Sensing and Productivity SolutionsPRESSURE SENSOR
2333-3-00-80-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SNG
2333799-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FML 168POS 0.024Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.