- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datablad
2300 Series.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.45 | $0.45 |
23330C tekniska specifikationer
Murata Power Solutions Inc. - 23330C Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Murata Power Solutions Inc. - 23330C
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Murata Power Solutions |
| Typ | Wirewound |
| Tolerans | - |
| Leverantörs Device Package | - |
| Storlek / Dimension | 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm) |
| Skärm | Unshielded |
| Serier | 2300 |
| betyg | - |
| Q @ Freq | - |
| Förpackning / Fodral | Nonstandard |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Material - Kärna | - |
| Induktansfrekvens - Test | 1 kHz |
| Induktans | 33 µH |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Frekvens - Självresonans | - |
| DC-resistans (DCR) | 497mOhm Max |
| Current Rating (AMPS) | 640 mA |
| Aktuell - mättnad (ISAT) | - |
| Basproduktnummer | 23 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Murata Power Solutions Inc. 23330C.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 23330C | 2333104-1 | 2333-3-00-01-00-00-07-0 | 2333-6211-TG |
| Tillverkare | Murata Power Solutions Inc. | TE Connectivity AMP Connectors | Mill-Max Manufacturing Corp. | 3M |
| Induktans | 33 µH | - | - | - |
| Current Rating (AMPS) | 640 mA | - | - | 3A |
| betyg | - | - | - | - |
| Monteringstyp | Surface Mount | Free Hanging (In-Line) | Through Hole | Through Hole |
| Aktuell - mättnad (ISAT) | - | - | - | - |
| Typ | Wirewound | - | - | - |
| Induktansfrekvens - Test | 1 kHz | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.126" (3.20mm) | - | - | - |
| Skärm | Unshielded | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | - | - | - |
| Material - Kärna | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C | - | - | -55°C ~ 105°C |
| Paket | Tape & Reel (TR) | Bulk | Bulk | Bulk |
| Basproduktnummer | 23 | 2333104 | 2333-3 | 2333 |
| DC-resistans (DCR) | 497mOhm Max | - | - | - |
| Storlek / Dimension | 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm) | - | - | - |
| Serier | 2300 | NanoMQS | ECS-2333 | 2300 |
| Frekvens - Självresonans | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | Nonstandard | - | - | - |
Ladda ner 23330C PDF -datablad och Murata Power Solutions Inc. -dokumentation för 23330C - Murata Power Solutions Inc..
2333102-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 2POS 1.80MM
2333103-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 3POS 1.80MM
2333-3-00-50-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
2333-3-00-80-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SNG
2333.2Conta-Clip, Inc.FEED-THROUGH TERMINAL FOR DIRECT
2333-3-00-01-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
2333799-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FML 168POS 0.024
2333799-3TE Connectivity AMP ConnectorsRCPT ASSY, VERT, 168 POS, SLIVER
23337-00Honeywell Sensing and Productivity SolutionsPRESSURE SENSOR
2333799-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FML 168POS 0.024
2333105-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 5POS 1.80MM
2333-3-00-44-00-00-07-0Mill-Max Manufacturing Corp.TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
2333104-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 4POS 1.80MMDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.