- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
MC34673.pdfMC34673AEP tekniska specifikationer
NXP USA Inc. - MC34673AEP Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som NXP USA Inc. - MC34673AEP
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | NXP Semiconductors |
| Spänning - Tillförsel (Max) | 4.2V |
| Spänning - Uppdelning | 8-UDFN-EP (2x3) |
| Serier | - |
| Sensing Method | 6.6V |
| RoHS-status | Tube |
| Programmerbara funktioner | Constant - Programmable |
| Polarisering | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal celler | 1 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer | MC34673AEP |
| Gränssnitt | - |
| Utvidgad beskrivning | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 8-UDFN-EP (2x3) |
| Beskrivning | IC SGL CELL BATTERY CHRGR 8-UDFN |
| Kontrollfunktioner | Over Voltage |
| Laddningsström - Max | 1.2A |
| Batteripackspänning | - |
| Batterikemi | Lithium-Ion/Polymer |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som NXP USA Inc. MC34673AEP.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MC34673AEPR2 | MC34673AEPR2 | MC34671AEPR2 | MC34674AEPR2 |
| Tillverkare | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Programmerbara funktioner | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel (Max) | - | - | - | - |
| Batteripackspänning | - | - | - | - |
| Batterikemi | - | - | - | - |
| Utvidgad beskrivning | - | - | - | - |
| Laddningsström - Max | - | - | - | - |
| Polarisering | - | - | - | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | - | - | - | - |
| Antal celler | - | - | - | - |
| Spänning - Uppdelning | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontrollfunktioner | - | - | - | - |
| Tillverkarens varunummer | - | - | - | - |
| Beskrivning | - | - | - | - |
| RoHS-status | - | - | - | - |
| Sensing Method | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
Ladda ner MC34673AEP PDF -datablad och NXP USA Inc. -dokumentation för MC34673AEP - NXP USA Inc..
MC3461LMotorolaIC CURR SENSE 2 CIRCUIT 16CDIPDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.