- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.466 | $1.47 |
| 10+ | $1.229 | $12.29 |
| 30+ | $1.082 | $32.46 |
| 100+ | $0.93 | $93.00 |
| 500+ | $0.863 | $431.50 |
| 1000+ | $0.833 | $833.00 |
MC34673AEPR2 tekniska specifikationer
Freescale Semiconductor - MC34673AEPR2 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Freescale Semiconductor - MC34673AEPR2
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Freescale Semiconductor, Inc. (NXP Semiconductors) |
| Spänning - Tillförsel (Max) | 6.6V |
| Leverantörs Device Package | 8-UDFN (3x2) |
| Serier | - |
| Programmerbara funktioner | - |
| Förpackning / Fodral | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal celler | 1 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | - |
| Felskydd | Over Voltage |
| Nuvarande - Laddning | Constant - Programmable |
| Laddningsström - Max | 1.2A |
| Batteripackspänning | 4.2V |
| Batterikemi | Lithium Ion/Polymer |
| Basproduktnummer | MC34673 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Freescale Semiconductor MC34673AEPR2.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MC34673AEPR2 | MC34671AEPR2 | MC34674AEPR2 | MC34675AEPR2 |
| Tillverkare | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor |
| Laddningsström - Max | - | - | - | - |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Batterikemi | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Antal celler | - | - | - | - |
| Programmerbara funktioner | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serier | - | - | - | - |
| Felskydd | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nuvarande - Laddning | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spänning - Tillförsel (Max) | - | - | - | - |
| Batteripackspänning | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
MC3461LMotorolaIC CURR SENSE 2 CIRCUIT 16CDIPDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.