- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -förpackning
2.73KHz.pdfPCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -montering/ursprung
2.73KHz.pdfMC34700EPR2 tekniska specifikationer
NXP USA Inc. - MC34700EPR2 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som NXP USA Inc. - MC34700EPR2
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | NXP Semiconductors |
| vikt / Handledare | No |
| vikt / Sequencer | No |
| w / LED-drivrutin | No |
| Spänning / ström - utgång 3 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A |
| Spänning / ström - utgång 2 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A |
| Spänning / ström - utgång 1 | 2V ~ 5.25V, 1.5A |
| Spänning - Tillförsel | 9V ~ 18V |
| Topologi | Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (1) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Leverantörs Device Package | 32-QFN-EP (5x5) |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal utgångar | 4 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Frekvensomkoppling | 800kHz |
| Basproduktnummer | MC347 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som NXP USA Inc. MC34700EPR2.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MC34700EPR2 | MC34700EP | MC34676BEPR2 | MC34675AEPR2 |
| Tillverkare | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. |
| Förpackning / Fodral | 32-VFQFN Exposed Pad | 32-VFQFN Exposed Pad | 12-UFDFN Exposed Pad | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) | Tray | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Spänning / ström - utgång 1 | 2V ~ 5.25V, 1.5A | 2V ~ 5.25V, 1.5A | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | 32-QFN-EP (5x5) | 32-QFN-EP (5x5) | DFN2514-12 | 8-UDFN (3x2) |
| Basproduktnummer | MC347 | MC347 | MC34676 | MC34675 |
| Spänning / ström - utgång 3 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | - | - |
| w / LED-drivrutin | No | No | - | - |
| Topologi | Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (1) | Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (1) | - | - |
| Spänning / ström - utgång 2 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | - | - |
| Frekvensomkoppling | 800kHz | 800kHz | - | - |
| Antal utgångar | 4 | 4 | - | - |
| vikt / Sequencer | No | No | - | - |
| Monteringstyp | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Spänning - Tillförsel | 9V ~ 18V | 9V ~ 18V | - | - |
| vikt / Handledare | No | No | - | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) |
Ladda ner MC34700EPR2 PDF -datablad och NXP USA Inc. -dokumentation för MC34700EPR2 - NXP USA Inc..
MC3467PMOTOROLADin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.