- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -förpackning
2.73KHz.pdfMC34701EK tekniska specifikationer
NXP USA Inc. - MC34701EK Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som NXP USA Inc. - MC34701EK
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | NXP Semiconductors |
| Spänning - utgång | Adjustable |
| Spänning - ingång | 2.8V ~ 6V |
| Leverantörs Device Package | 32-SOIC |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 32-BSSOP (0.295', 7.50mm Width) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal utgångar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Basproduktnummer | MC347 |
| tillämpningar | Converter, Freescale Power QUICC™ I, II |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som NXP USA Inc. MC34701EK.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MC34701EK | MC34701EKR2 | MC34674DEPR2 | MC34703PNB |
| Tillverkare | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. |
| Serier | - | - | - | - |
| Monteringstyp | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Spänning - utgång | Adjustable | Adjustable | - | - |
| Paket | Tube | Tape & Reel (TR) | Bulk | Tube |
| Basproduktnummer | MC347 | MC347 | MC34674 | MC34703 |
| Spänning - ingång | 2.8V ~ 6V | 2.8V ~ 6V | - | - |
| Förpackning / Fodral | 32-BSSOP (0.295', 7.50mm Width) | 32-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) | 8-UFDFN Exposed Pad | 33-PowerQFN |
| tillämpningar | Converter, Freescale Power QUICC™ I, II | Converter, Freescale Power QUICC™ I, II | - | Power Supplies |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C |
| Antal utgångar | 1 | 1 | - | - |
| Leverantörs Device Package | 32-SOIC | 32-SOIC | 8-UDFN (3x2) | 33-PQFN (10x10) |
Ladda ner MC34701EK PDF -datablad och NXP USA Inc. -dokumentation för MC34701EK - NXP USA Inc..
MC3467PMOTOROLADin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.