- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html -datablad
TXS0101 Datasheet.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.463 | $0.46 |
| 10+ | $0.41 | $4.10 |
| 30+ | $0.384 | $11.52 |
| 250+ | $0.358 | $89.50 |
| 500+ | $0.344 | $172.00 |
| 1000+ | $0.335 | $335.00 |
TXS0101DCKT tekniska specifikationer
Texas Instruments - TXS0101DCKT Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Texas Instruments - TXS0101DCKT
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Texas Instruments |
| Spänning - VCCB | 2.3 V ~ 5.5 V |
| Spänning - VCCA | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Översättartyp | Voltage Level |
| Leverantörs Device Package | SC-70-6 |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Utmatningstyp | Open Drain, Push-Pull |
| Utgångssignal | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Ingångssignal | - |
| Funktioner | Auto-Direction Sensing |
| Datahastighet | 24Mbps |
| Kanaler per krets | 1 |
| Kanaltyp | Bidirectional |
| Basproduktnummer | TXS0101 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Texas Instruments TXS0101DCKT.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | TXS0101DCKRG4 | TXS0101DCKR | TXS0102DCTRE4 | TXS0101DBVT |
| Tillverkare | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Utmatningstyp | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Antal kretsar | - | - | - | - |
| Utgångssignal | - | - | - | - |
| Översättartyp | - | - | - | - |
| Ingångssignal | - | - | - | - |
| Spänning - VCCB | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spänning - VCCA | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serier | - | - | - | - |
| Kanaltyp | - | - | - | - |
| Kanaler per krets | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Datahastighet | - | - | - | - |
Ladda ner TXS0101DCKT PDF -datablad och Texas Instruments -dokumentation för TXS0101DCKT - Texas Instruments.
TXS0102DCTTE4Texas Instruments
TXS0102DCTRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC TRNSLTR BIDIRECTIONAL SM8
TXS0101DBVTexas Instruments
TXS0101DCKTexas Instruments
TXS0101DBVTG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC TRNSLTR BIDIRECTIONAL SOT23-6
TXS0102DCTTexas Instruments
TXS0101DCKRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC TRNSLTR BIDIRECTIONAL SC70-6
TXS0102DCTRE4Texas Instruments2-BIT BIDIRECTIONAL VOLTAGE-LEVEDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.