- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.38 | $0.38 |
SMAJ28A-F1-0000HF tekniska specifikationer
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd - SMAJ28A-F1-0000HF Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd - SMAJ28A-F1-0000HF
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | 28V |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | 45.4V |
| Spänning - Uppdelning (Min) | 31.1V |
| Envärdiga kanaler | 1 |
| Typ | Zener |
| Leverantörs Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Power Line Protection | No |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Förpackning / Fodral | DO-214AC, SMA |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 8.81A |
| Kapacitans @ Frekvens | - |
| Tvåriktade kanaler | - |
| tillämpningar | Telecom |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd SMAJ28A-F1-0000HF.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | SMAJ28A-HF | SMAJ28A-13 | SMAJ28A-M3/61 | SMAJ28A-E3/61 |
| Tillverkare | Comchip Technology | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Spänning - Uppdelning (Min) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Envärdiga kanaler | - | - | - | - |
| Tvåriktade kanaler | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kapacitans @ Frekvens | - | - | - | - |
SMAJ28A-E3Electro-Films (EFI) / VishayDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.