- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html -datablad
SMAJ Datasheet.pdfAndra relaterade dokument
SMAJ View All Specifications.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 5+ | $0.09 | $0.45 |
| 50+ | $0.072 | $3.60 |
| 150+ | $0.064 | $9.60 |
| 500+ | $0.054 | $27.00 |
| 2500+ | $0.05 | $125.00 |
| 5000+ | $0.047 | $235.00 |
SMAJ28A-TR tekniska specifikationer
STMicroelectronics - SMAJ28A-TR Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som STMicroelectronics - SMAJ28A-TR
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | STMicroelectronics |
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | 28V |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | 59V |
| Spänning - Uppdelning (Min) | 31.1V |
| Envärdiga kanaler | 1 |
| Typ | Zener |
| Leverantörs Device Package | SMA (DO-214AC) |
| Serier | SMAJ, TRANSIL™ |
| Power Line Protection | No |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Förpackning / Fodral | DO-214AC, SMA |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 39A (8/20µs) |
| Kapacitans @ Frekvens | - |
| Basproduktnummer | SMAJ28 |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som STMicroelectronics SMAJ28A-TR.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | SMAJ28AE3/TR13 | SMAJ28A/TR7 | SMAJ28A/TR13 | SMAJ28A-TP |
| Tillverkare | Microchip Technology | YAGEO | YAGEO | Micro Commercial Co |
| Kapacitans @ Frekvens | - | - | - | - |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Spänning - Uppdelning (Min) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Envärdiga kanaler | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Ladda ner SMAJ28A-TR PDF -datablad och STMicroelectronics -dokumentation för SMAJ28A-TR - STMicroelectronics.
SMAJ28AHE3-TPMicro Commercial CoInterface
SMAJ28AHE3/63Electro-Films (EFI) / Vishay
SMAJ28A-F1-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdTVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214ACDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.