- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
HMC748LC3C.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $134.861 | $134.86 |
| 3+ | $134.861 | $404.58 |
| 5+ | $134.861 | $674.31 |
| 30+ | $129.338 | $3,880.14 |
| 34+ | $129.338 | $4,397.49 |
| 36+ | $129.338 | $4,656.17 |
HMC748LC3C tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - HMC748LC3C Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - HMC748LC3C
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - Tillförsel | 3V ~ 3.6V |
| Leverantörs Device Package | 16-CSMT (3x3) |
| Serier | - |
| Effekt (Watt) | 250 mW |
| Förpackning / Fodral | 16-LFCQFN Exposed Pad |
| Paket | Bulk |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | Serial |
| Fungera | Differential Selector |
| Nuvarande - Tillförsel | 76mA |
| Basproduktnummer | HMC748 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8543.90.8885 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. HMC748LC3C.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | HMC748LC3C | HMC748LC3CTR-R5 | HMC748LC3CTR | HMC747LC3C |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | - |
| Paket | Bulk | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Strip |
| Fungera | Differential Selector | Differential Selector | Differential Selector | Flip-Flop |
| Effekt (Watt) | 250 mW | 250 mW | 250 mW | - |
| Basproduktnummer | HMC748 | HMC748 | HMC748 | HMC747 |
| Nuvarande - Tillförsel | 76mA | 76mA | 76mA | - |
| Monteringstyp | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Gränssnitt | Serial | Serial | Serial | - |
| Leverantörs Device Package | 16-CSMT (3x3) | 16-CSMT (3x3) | 16-CSMT (3x3) | 16-CSMT (3x3) |
| Serier | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | - |
| Förpackning / Fodral | 16-LFCQFN Exposed Pad | 16-LFCQFN Exposed Pad | 16-LFCQFN Exposed Pad | 16-LFCQFN Exposed Pad |
Ladda ner HMC748LC3C PDF -datablad och Analog Devices Inc. -dokumentation för HMC748LC3C - Analog Devices Inc..
HMC746LC3CTRDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.