- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $242.725 | $242.73 |
| 10+ | $242.725 | $2,427.25 |
| 30+ | $242.725 | $7,281.75 |
| 200+ | $93.932 | $18,786.40 |
| 500+ | $90.631 | $45,315.50 |
| 1000+ | $89.00 | $89,000.00 |
HMC749LC3CTR tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - HMC749LC3CTR Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - HMC749LC3CTR
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - Tillförsel | 3V ~ 3.6V |
| Typ | T-Type |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| Leverantörs Device Package | 16-CSMT (3x3) |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 16-LFCQFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Utmatningstyp | Differential |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal element | 1 |
| Antal bitar per element | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Max förökningsfördröjning @ V, Max CL | - |
| Fungera | Reset |
| Ström - Utgång Hög, Låg | - |
| Klockfrekvens | 26 GHz |
| Basproduktnummer | HMC749 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. HMC749LC3CTR.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | HMC749LC3CTR | HMC749LC3C | HMC749LC3C | HMC749LC3CTR-R5 |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Hittite | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Förpackning / Fodral | 16-LFCQFN Exposed Pad | 16-LFQFN Exposed Pad | 16-LFQFN Exposed Pad | 16-LFCQFN Exposed Pad |
| Spänning - Tillförsel | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V |
| Antal bitar per element | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Basproduktnummer | HMC749 | HMC749 | HMC749 | HMC749 |
| Klockfrekvens | 26 GHz | 26 GHz | 26 GHz | 26 GHz |
| Typ | T-Type | T-Type | T-Type | T-Type |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Fungera | Reset | Reset | Reset | Reset |
| Paket | Tape & Reel (TR) | Bulk | Strip | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstyp | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Utmatningstyp | Differential | Differential | Differential | Differential |
| Trigger Type | Positive, Negative | Positive, Negative | Positive, Negative | Positive, Negative |
| Leverantörs Device Package | 16-CSMT (3x3) | 16-SMT (3x3) | 16-SMT (3x3) | 16-CSMT (3x3) |
| Max förökningsfördröjning @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Ström - Utgång Hög, Låg | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Antal element | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ladda ner HMC749LC3CTR PDF -datablad och Analog Devices Inc. -dokumentation för HMC749LC3CTR - Analog Devices Inc..
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.