- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
HMC750LP4(E).pdfPCN -föråldring/ EOL
Mult Dev EOL 22/Mar/2022.pdfPCN -montering/ursprung
HMCx 06/Jun/2022.pdfPcn andra
ADG, HMC 18-May-2022.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $229.574 | $229.57 |
| 200+ | $88.843 | $17,768.60 |
| 500+ | $85.72 | $42,860.00 |
| 1000+ | $84.177 | $84,177.00 |
HMC750LP4E tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - HMC750LP4E Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - HMC750LP4E
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänningsspänning (min) | 4.6 V |
| Spänningsspänning (max) | 5.4 V |
| Spänning - Ingångsförskjutning | 3 mV |
| Leverantörs Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Slew Rate | - |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Utmatningstyp | Differential |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Nuvarande - Tillförsel | 106mA |
| Basproduktnummer | HMC750 |
| Förstärkare Typ | Limiting |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. HMC750LP4E.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | HMC750LP4E | HMC750LP4ETR | HMC749LC3C | HMC751LC4 |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Hittite | Analog Devices Inc. |
| Spänningsspänning (max) | 5.4 V | 5.4 V | - | - |
| Spänning - Ingångsförskjutning | 3 mV | 3 mV | - | - |
| Basproduktnummer | HMC750 | HMC750 | HMC749 | HMC751 |
| Slew Rate | - | - | - | - |
| Spänningsspänning (min) | 4.6 V | 4.6 V | - | - |
| Förstärkare Typ | Limiting | Limiting | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C (TA) | - |
| Förpackning / Fodral | 24-VFQFN Exposed Pad | 24-VFQFN Exposed Pad | 16-LFQFN Exposed Pad | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Antal kretsar | 1 | 1 | - | - |
| Paket | Bulk | Tape & Reel (TR) | Bulk | Strip |
| Leverantörs Device Package | 24-QFN (4x4) | 24-QFN (4x4) | 16-SMT (3x3) | 24-QFN (4x4) |
| Monteringstyp | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Utmatningstyp | Differential | Differential | Differential | - |
| Nuvarande - Tillförsel | 106mA | 106mA | - | 73mA |
Ladda ner HMC750LP4E PDF -datablad och Analog Devices Inc. -dokumentation för HMC750LP4E - Analog Devices Inc..
HMC752LC4TRDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.