- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdf1.5KE18AE3/TR13 tekniska specifikationer
Microsemi Corporation - 1.5KE18AE3/TR13 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Microsemi Corporation - 1.5KE18AE3/TR13
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Microsemi |
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | 15.3V |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | 25.2V |
| Spänning - Uppdelning (Min) | 17.1V |
| Envärdiga kanaler | 1 |
| Typ | Zener |
| Leverantörs Device Package | CASE-1 |
| Serier | - |
| Power Line Protection | No |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Förpackning / Fodral | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 59.5A |
| Kapacitans @ Frekvens | - |
| Basproduktnummer | 1.5KE |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Microsemi Corporation 1.5KE18AE3/TR13.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 1.5KE18A-E3/73 | 1.5KE18A-E3/51 | 1.5KE18AHE3/51 | 1.5KE18AHE3_A/C |
| Tillverkare | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänning - Uppdelning (Min) | - | - | - | - |
| Envärdiga kanaler | - | - | - | - |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Kapacitans @ Frekvens | - | - | - | - |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Ladda ner 1.5KE18AE3/TR13 PDF -datablad och Microsemi Corporation -dokumentation för 1.5KE18AE3/TR13 - Microsemi Corporation.
1.5KE18A-TPMicro Commercial CoInterfaceDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.