- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $13.607 | $13.61 |
| 30+ | $12.439 | $373.17 |
HMC752LC4 tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - HMC752LC4 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - HMC752LC4
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - Tillförsel | 3V |
| Testfrekvens | - |
| Leverantörs Device Package | 24-CQFN (4x4) |
| Serier | - |
| RF-typ | General Purpose |
| Förpackning / Fodral | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Paket | Strip |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| P1dB | 13dBm |
| Bullerbild | 2.5dB |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Få | 25dB |
| Frekvens | 24GHz ~ 28GHz |
| Nuvarande - Tillförsel | 70mA |
| Basproduktnummer | HMC752 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. HMC752LC4.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | HMC752LC4TR | HMC752LC4TR-R5 | HMC751LC4TR-R5 | HMC751LC4 |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nuvarande - Tillförsel | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Frekvens | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Bullerbild | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| RF-typ | - | - | - | - |
| Testfrekvens | - | - | - | - |
| Få | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Ladda ner HMC752LC4 PDF -datablad och Analog Devices Inc. -dokumentation för HMC752LC4 - Analog Devices Inc..
HMC7543Analog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC7543-SXAnalog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC752LC4TRDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.