- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HMC751LC4TR tekniska specifikationer
Hittite - HMC751LC4TR Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Hittite - HMC751LC4TR
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Hittite (Analog Devices) |
| Spänning - Tillförsel | 4V |
| Testfrekvens | - |
| Leverantörs Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Serier | - |
| RF-typ | VSAT |
| Förpackning / Fodral | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| P1dB | 13dBm |
| Bullerbild | 2.2dB |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Få | 25dB |
| Frekvens | 17GHz ~ 27GHz |
| Nuvarande - Tillförsel | 73mA |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Hittite HMC751LC4TR.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | HMC751LC4TR-R5 | HMC751LC4TR | HMC752LC4TR-R5 | HMC752LC4TR |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Nuvarande - Tillförsel | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| RF-typ | - | - | - | - |
| Bullerbild | - | - | - | - |
| Testfrekvens | - | - | - | - |
| Få | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvens | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
HMC7543Analog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC7543-SXAnalog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC752LC4TRDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.